baza zawiera: 15 268 442 wpisów, liczba zapytań do bazy w 2024 roku: 7 764 248
Odszukaj swoich bliskich...
  


data śmierci
- -

Web Chrzest - Świadecto Chrztu
Opis Systemu:
Web Chrzest, to system który usprawnia pracę parafii. Teraz można szybko i łatwo dodawać wpisy ochrzczonych. System generuje wydruki Świadectw Chrztu. Dodatkowo szybko zobaczysz statystyki ochrzczonych.

Web Chrzest jest alternatywą dla wypisywania ręcznie druków Świadectwa Chrztu. Teraz dzięki funkcjonalności naszego systemu możesz łatwo i szybko dodać nowo ochrzczonych do bazy danych, przy wpisaniu nazwiska znajdziesz i szybko wydrukujesz Świadectwo Chrztu dla klienta Biura Parafialnego.

"Web Chrzest" jest zgodny z aktualnymi wymaganiami stawianymi przez Kurie Diecezjalne, a zarazem gotowa jest do przystosowania dla indywidualnych potrzeb Parafii.

Wprowadzanie pozycji do systemu zajmuje kilkanaście sekund, po czym wszystkie operacje dokonują się automatycznie. Szczegółowe statystyki ochrzczonych, adnotacje o bierzmowaniu, ślubie - wszystko to jest dostępne natychmiast po zalogowaniu się do systemu. Uwaga - jeśli pomyliłeś się, nic się nie martw - nic już nie trzeba kreślić, teraz każdą pozycję można szybko dowolnie edytować i zmieniać.

Ułatwienia pracy to też automatyczne generowanie druku Świadectwa Chrztu - wystarczy odszukać konkretną osobę a następnie kliknąć "drukuj" i Świadectwo jest gotowe do podpisu i opieczętowania!

Dzięki prowadzeniu ewidencji ochrzczonych w naszym systemie otrzymujesz narzędzie, ułatwiające codzienną pracę i oszczędzające wiele godzin przy ręcznym wypisywaniu dokumentów.


Razem na pewno osiągniemy sukces!

                     


Strona główna
O nas
Osiągnięcia
Oferta
Realizacje
Bezpieczeństwo


Tablice
Plany cmentarza
Inwentaryzacja
Zalety systemu
Zdalna pomoc
Kontakt
Copyright © by WebCmentarz www.webcmentarz.pl 2010 - 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie zespół: PRESSTU.PL

stat4u

Cmentarze Parafialne | Parafie | Cmentarze Komunalne | Projekt cmentarza | Wyszukiwarka | Tablice cmentarne | Wirtualne znicze | Wirtualne kwiaty