baza zawiera: 15 268 442 wpisów, liczba zapytań do bazy w 2024 roku: 7 764 248
Odszukaj swoich bliskich...
  


data śmierci
- -

Projekty tablic na cmentarzach

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na każdym cmentarzu powinien znaleźć się jego regulamin. Wychodząc naprzeciw potrzebą zarządców cmentarzy podczas wdrażania systemu Web Cmentarz przygotowujemy także tablicę informacyjną, na której właśnie zamieszczamy regulamin cmentarza oraz plan z podziałem na sektory, punkty dostępu do wody i co bardzo istotne informacją o możliwości skorzystania z wersji mobilnej wyszukiwarki zmarłych na danym cmentarzu. Dodatkowo, jeśli zachodzi taka możliwość umieszczamy na tablicy np. krótką historię parafii, czy kilka zdjęć zapraszających do odwiedzenia kościoła.


Standardowe wymiary tablicy to 1,5 m x 1 m, wykonujemy też tablice w innych wymiarach. Stelaż jest wykonany ze stali malowanej na kolor szary, co gwarantuje trwałość i estetykę. Cała konstrukcja jest przygotowana do wkopania w ziemię lub zabetonowania. Obszar informacyjny to płyta stalowa lub gruba pleksi, na której zostaje wyklejony projekt treści. Wykonawca nadruku zapewnia 10 letnią trwałość wydruku nawet w warunkach nasłonecznionego stanowiska.Nasze tablice informacyjne są zarówno estetyczne jak i spełniają swoją najważniejszą rolę - informują osoby odwiedzające cmentarz o regulaminie i planie cmentarza.

Z naszej oferty na tablice można również skorzystać bez konieczności wdrożenia całego systemu. Możemy umieścić na nich także inne informacje, na których zależy klientowi.
kontakt tel. 500 35 00 43
kontakt kontakt@presstu.pl


Zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.
zobacz

linia                     


Strona główna
O nas
Osiągnięcia
Oferta
Realizacje
Bezpieczeństwo


Tablice
Plany cmentarza
Inwentaryzacja
Zalety systemu
Zdalna pomoc
Kontakt
Copyright © by WebCmentarz www.webcmentarz.pl 2010 - 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie zespół: PRESSTU.PL

stat4u

Cmentarze Parafialne | Parafie | Cmentarze Komunalne | Projekt cmentarza | Wyszukiwarka | Tablice cmentarne | Wirtualne znicze | Wirtualne kwiaty